Про нас

Метою неприбуткової організації (далі НПО) Lingua Fortuna є боротьба з бідністю через вивчення мови, а також поширення французької мови й бельгійської культури. Саме тому ми організовуємо літні курси французької мови для малозабезпечених дітей України в історичному серці Валлонії (Бельгія). Адже знання мов відкриває необмежені можливості кожній дитині для забезпечення свого кращого майбутнього. Наша мета – заохотити українську молодь до вивчення французької мови, надати їй допомогу в оволодінні цією іноземною мовою уже з першого дня навчання на курсах, допоки молоді люди не знайдуть своє покликання житті. Ось чому наша діяльність не обмежується лише декількома днями стажування, а передбачає постійну підтримку усіх наших учнів.

Клопітка робота в означеному напрямку сприятиме популяризації французької мови та бельгійської культури, а також виявить привітність нашого народу до тих людей, для яких, зазвичай, Бельгія є маловідомою країною.

Курси проводяться щороку під час шкільних канікул. Наступне стажування відбудеться в липні 2019 року. Додаткову інформацію
про наші курси можна знайти на нашій сторінці «Курси французької мови».

Члени нашої організації

Жіль Крнак

Волонтер - Аніматор

Оксана Музичук

Президент

Світлана Кочетова

Віце-президент

Матiльд Брюнет

Керівник навчальних пректів