Про нас / Члени організації

Жіль Крнак

Волонтер - Аніматор

Привіт! Мене звуть Жіль, я кваліфікований електромеханік і захоплююсь подорожами та хокеєм.

Протягом 6 років поспіль ми з батьком організовуємо хокейні курси в Чехії. Ми подорожуємо разом з ношою місцевою бельгійською молодіжною командою, щоб дати їм змогу розвиватися і процвітати у своєму спорті. Моя роль аніматора полягає в нагляді за молоддю і в забезпеченні безперебійного стажування, що я роблю з задоволенням і професіоналізмом. Наприкінці останнього стажування, я вирішив залишитися у Чехії, де я протягом року займавя хокеєм та вивчав мову. Після чого я повернувся до Бельгії та відвідав деякі європейські країни, а потім вирішив переїхати на інший континент. В країну кенгуру! Там я займався своїм улюбленим спортом і вивчав англійську мову протягом 2 років. Моє повернення до Бельгії було дуже коротким, адже як тільки повернувшись додому, я знову відправився в довгу подорож на стареньких жигулях до Монголії. За 70 днів, з моїм другом, ми перетнули не менше 20 неймовірних країн. Коли ми прибули у монгольські степи, ми роздали місцевим жителям теплий одяг, який ми зібрали в Бельгії. Коли ми досягли нашої мети і не маючи більше одягу, ми повернулися назад додому, серце наповнене емоціями. Ця подорож стала незабутнім людським досвідом, перетинаючи ці прекрасні дорого, ми дізналися про інші культурами та обмінялися традиціями з іншими народами. Моє повернення до Бельгії було дуже коротким, тому що я майже одразу відправився на озеро Байкал, щоб зіткнутися з сибірським холодом. На місці я познайомився з місцевими жителями та їх звичаєми і способами виживання в екстремальних температурах.

Під час усіх цих поїздок я багато разів відвідував Україну і кожного разу був дуже здивований гостинністью людей і красою країни. Я підтримую проект Lingua Fortuna! Це прекрасна можливість для молодих українців вивчити французьку мову і відкрити для себе бельгійську культуру і все це в прекрасному оточенні! Цімовні курси допоможуть їм покращити свої знання французької мови, процвітати і отримати незабутній досвід!

До зустрічі в цій великій пригоді 😉

Оксана Музичук

Президент

Доброго дня! Мене звати Оксана, і я родом з України. У віці 12 років переїхала з мамою до Бельгії, де вивчила французьку мову. Саме тоді розпочалося моє захоплення лінгвістикою. У 17 років повернулася жити в Україну, де здобула ступінь бакалавра, фахівця із перекладу (французька, англійська та українська мови) Київського національного лінгвістичного університету. Згодом, прагнучи поглибити знання з англійської мови, кілька місяців перебувала у США в Іллінойсі. Потім вирішила повернутися в Бельгію, де продовжила навчання на здобуття ступеня магістра, перекладача (англійська, російська та французька мови) в EII-FTI Університету Монса. Під час навчання у Монсі, виграла конкурс “Багато мов, один світ” та виступила на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку. Водночас, коли я опинилася на цій відомій трибуні, я усвідомила як багато можна досягти, досконало володіючи іноземними мовами, маючи грунтовні мовні знання. Після декількох місяців стажування в Шанхаї в компанії, що імпортує бельгійський шоколад та пиво, я зрозуміла, що немає кращого місця проживання, ніж мої дві батьківщини – Україна та Бельгія. В даний час я живу в Брюсселі, де працюю менеджером з розвитку бізнесу у Східній Європі та Центральній Азії. Сьогодні я можу впевнено сказати, що всім, чого я досягла у своєму житті, я завдячую, безумовно, своїй родині, але також і знанням мов. Завдяки цим знанням, я отримала можливість взяти участь у великих проектах в різних кутках світу, не маючи при цьому необхідних для цього коштів. Тому я хотіла би передати цю можливість дітям, які не завжди мають належні фінанси та підтримку, щоб реалізувати себе. Проект Lingua Fortuna для мене – це можливість виконати мій обов’язок як громадянки світу, допомагаючи іншим знайти своє покликання в житті, використовуючи мови як засіб досягнення цієї мети.

Світлана Кочетова

Віце-президент

Доброго дня! Мене звати Світлана, я родом з України та мешкаю в Бельгії понад 15 років. Після 15 років роботи головною медсестрою полового відділення в Україні я продовжую працювати в медичній сфері помічником медсестри у лікарні міста Шіме (Бельгія). Я захоплююсь музикою і вчуся в музичній академії Ренса (Бельгія). Навіть після багатьох років життя в Бельгії я відчуваю тісний зв’язок з моєю Батьківщиною. Ось чому я, як активний член української діаспори, зокрема та слов’янської в цілому, допомагаю організовувати заходи для дітей та дорослих при православній церкві Шарлеруа (Бельгія). Моє дитинство та молодість пройшли в закритій країні (Україна у складі СРСР). Тож коли я вперше приїхала до Бельгії, пізнала її мешканців, традиції, культуру та мову, то в повній мірі усвідомила: наскільки нас можуть змінити взаємини з іншими народами. Це все спонукає нас дивитись на життя по-іншому, вчить таких цінностей, як толерантність та повага до інших. Беручи участь у проекті “Lingua Fortuna”, я хотіла б допомогти молодим українцям вивчити нову мову, а також відкрити для себе новий погляд на світ.

Матiльд Брюнет

Керівник навчальних пректів

Доброго дня! Мене звати Матiльд Брюнет. Я працюю вчителем французької мови в середній школі в Бельгії та вчителем французької мови для іноземців. Протягом 3 років я навчалася у Вищій школі регіону Ено в місті Монс , щоб відкрити для іноземців красу і складність французької мови. Коли я була студенткою, то познайомилася з Оксаною Музичук, завдяки якій пізнала Україну і з якою вирушила з Києва в неймовірну пригоду по Транссибіру. Завдяки цій подорожі, я ще більше полюбила Україну, про яку вона мені так багато розповідала. Зараз я з великим задоволенням беру участь у нашій новій пригоді “Lingua Fortuna”! Я хочу максимально використати свій досвід вчителя, дитячого аніматора та пристрасного мандрівника, щоб передати мою любов до бельгійської культури та мови дітям, яким це потрібно. І щиро сподіваюся, що максимальна кількість людей нас у цьому підтримає!

* Щоб стати членом НПО LinguaFortuna, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: info@linguafortuna.org