Конкурс

НПО Lingua Fortuna пропонує 30 місць стажування українським дітям у віці від 10 до 18 років, з яких 21 безкоштовне місце (все включено) та 9 платних місць. Для платних місць, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером +32 487 13 06 14 або за адресою oksana.muzychuk@linguafortuna.org.

Безкоштовні місця надаються на конкурсній основі. Конкурс Lingua Fortuna складається з двох тестів: письмовий тест (реферат), який потрібно надіслати не пізніше 1-го березня 2019 і усний тест (Skype співбесіда), яка пройде у квітні 2019 року. Лише фіналісти письмового тесту матимуть можливість взяти участь у другому турі конкурсу. Дата та час Skype співбесіди будуть повідомлені фіналістам першого туру електронною поштою протягом квітня. Щоб взяти участь у конкурсі Lingua Fortuna та отримати безкоштовне місце стажування французької мови у Бельгії, будь ласка, дотримуйтесь наведених нижче інструкцій.

Перш ніж взяти участь в конкурсі, будь ласка, перевірте, чи відповідає ваша заявка наступним критеріям (фіналісти конкурсу повинні будуть надіслати підтвердження документів):

Критерії:

  • Мати українське громадянство
  • Бути учнем загальноосвітньої школи початкової чи середньої освіти в Україні
  • Французька мова має входити до шкільної програми учня
  • Бути віком від 10 до 18 років під час перебування в Бельгії (серпень 2019 року)
  • Бути членом сім’ї з низьким рівнем доходу (менш ніж 14 000 грн на одне домогосподарство в місяць)

Якщо ваша заявка відповідає критеріям, перерахованим вище, будь ласка, перейдіть на вашу вікову категорію, щоб прочитати інструкції щодо першого етапу конкурсу:

Група 1: 10 – 12 років                     Група 2: 13 – 15 років                   Група 3: 16 – 18 років