Курси французької мови

НПО Lingua Fortuna щорічно під час шкільних канікул організовує курси французької мови в Бельгії для дітей з України. Курси проводяться в спокійному, зеленому та історичному містечку в центрі Валлонії. Метою курсів є, з одного боку, поширення бельгійської культури та французької мови, а з іншого – надання можливості українським дітям поглибити знання французької мови й, таким чином, мати більший шанс досягти успіхів у своєму шкільному, а потім і професійному житті.

Наступне стажування відбудеться з 20 липня 2019 року (виїзд з Києва) по 28 липня 2019 року (виїзд з Бельгії). Курси будуть організовані в коледжі при старовинному абатстві, якому понад 140 років, у тихому та мальовничому селищі Валлонії. Стажування включає понад 30 поурочних годин французької мови та понад 40 годин спортивних і культурних заходів, які проводяться викладачами та аніматорами – носіями мови. Під час стажування діти зможуть ознайомитися з бельгійською культурою, спілкуватися та проводити час з бельгійськими скаутами, відвідати на човні столицю Валлонії , дізнатися про її історію, побувавши у підземеллях її цитаделі та, найважливіше, поглибити свої знання з французької мови.

Остаточна та детальна програма стажування буде опублікована на нашому сайті 20 квітня 2019 року.

НПО Lingua Fortuna пропонує 30 місць стажування українським дітям у віці від 10 до 18 років. Класи поділені на три різні групи відповідно до віку та рівня знань дітей: початкова група 10 – 12 років, проміжна група 13 – 15 років, вища група 16 – 18 років.Ми пропонуємо 21 місце стажування (все включено) усім українським дітям з малозабезпечених сімей віком від 10 до 18 років на час стажування, французька мова яких є складовою навчального плану в Україні. Місця будуть надані на конкурсній основі. Для отримання додаткової інформації про критерії відбору та проведення конкурсу відвідайте нашу сторінку «Конкурс».

Для того, щоб підвищити рівень обізнаності населення з вищими доходами та частково забезпечити фінансування безкоштовних місць, дев’ять місць доступні на платній основі. Окрім того, що Ви подаруєте своїй дитині пам’ятну подорож та нові знання, Ви ще й зможете дати цей шанс дітям, які не мають таких можливостей.

Для більш детальної інформації Ви можете звернутися до нас за адресою: info@linguafortuna.org

* Дати та місце проведення стажування будуть підтверджені не пізніше 20 листопада 2018 року.