Курси французької мови

НПО Lingua Fortuna щорічно під час шкільних канікул організовує курси французької мови в Бельгії для дітей з України. Курси проводяться в спокійному, зеленому та історичному містечку в центрі Валлонії. Метою курсів є, з одного боку, поширення бельгійської культури та французької мови, а з іншого – надання можливості українським дітям поглибити знання французької мови й, таким чином, мати більший шанс досягти успіхів у своєму шкільному, а потім і професійному житті.

Де?

Курси організовані в регіоні Шіме, спокійному та мальовничому регіоні Валлонії (Бельгія), відомому у всьому світі своїм монастирським пивом та сиром, але не тільки. Шіме також славиться своєю тисячорічною історією, своїм замком в якому й досі живе принцеса Шіме, озерами з різними водними видами спорту, печерами  зі світо-звуковим шоу, які можна відвідати на човні, також можливо прокататися по регіону паровозом та багато іншого.

Адреса стажування: Rue de Manensart, 5 6440 Vergnies (Froidchapelle)

Коли?

Наступне стажування проводитиметься з 5 серпня 2019 року (виїзд з Києва) до 11 серпня 2019 року (виїзд з Бельгії).

Що?

Понад 30 годин інтенсивних французьких класів, з носіями мови
Понад 40 годин спортивних і культурних заходів, під керівництвом франкомовних вчителів та аніматорів
День обміну з бельгійськими скаутами та барбекю
Творчі майстерні та постановка п’єси
Детальна програма стажування буде опублікована на нашому сайті 20 квітня 2019 року.

Хто?

Lingua Fortuna пропонує 30 місць стажування для дітей з України віком від 10 до 18 років. Вони будуть розподілені на три різні групи відповідно до віку та рівня французької мови дітей: початкова група від 10 до 12 років, проміжна група від 13 до 15 років, вища група від 16 до 18 років.

Щоб дізнатися про тарифи стажування, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: info@linguafortuna.org

Ми також пропонуємо стипендії для безкоштовного стажування. Для того, щоб отримати стипендію для участі в стажуванні Lingua Fortuna, будь ласка, відвідайте нашу сторінку «Конкурс».